x Wycieczki Dla Zakładów Pracy

Przedstawiamy Państwu propozycję imprez turystycznych, w której zawarte są przykładowe programy wycieczek z możliwością ich zmodyfikowania zgodnie z Państwa życzeniem.


Chcielibyśmy, by nasza współpraca polegała na wspólnym ustaleniu z Państwem trasy wycieczki, ilości i rodzaju świadczeń, standardu noclegów oraz ewentualnych świadczeń dodatkowych, które nie są zawarte w ofercie.

Na tej podstawie opracowujemy program wycieczki i przeprowadzamy kalkulację byście mogli Państwo otrzymać naszą gotową ofertę programowo - cenową dotyczącą konkretnej imprezy turystycznej.

Prosimy o przeanalizowanie przedstawionych poniżej przez nas tras i propozycji.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym Biurem w celu dalszej współpracy.
KRAJOWE  2-dniowe1. BESKID ŚLĄSKI:
Muzeum Wnętrz Pałacowych w Pszczynie , przejazd do Bielska Białej i wjazd kolejką linową na Szyndzielnię i zejście trasą do Szczyrku lub zamiennie: wjazd wyciągiem krzesełkowym na Polanę Stokłosica, przejście przez Czantorię trasą górską do Ustronia, zwiedzanie Wisły, Ustronia oraz izby regionalnej poświęconej koronkarstwu beskidzkiemu w Koniakowie, Beskidzka Izba Twórcza w chałupie Jana Kawuloka i Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Istebnej
/możliwość skorzystania z toru zjazdowego na Polanie Stokłosica2. GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE:
Muzeum Zegarów w Jędrzejowie, ruiny zamku w Chęcinach, 2-godzinny pobyt na krytej pływalni w Nowinach, przejazd do Nowej Słupi, wejście na Święty Krzyż i zwiedzanie Klasztoru i Muzeum Przyrodniczego oraz rezerwatu geologicznego „Kadzielnia” i amfiteatru w Kielcach oraz największego w kraju Muzeum Zabawek w Kielcach lub Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni3. KOTLINA KŁODZKA:
I wariant: Twierdza Kłodzka z labiryntem , Bazylika zbudowana na wzór świątyni jerozolimskiej i mechaniczna, ruchoma Szopka w Wambierzycach, rezerwat przyrody „ Błędne Skały”, kaplica czaszek w Czermnej i podziemna trasa turystyczna „Kopalnia Złota” w Złotym Stoku/ oraz w miarę wolnego czasu pobyt w Parku Zdrojowym w Kudowie lub Polanicy/

II wariant: Kopalnia Węgla Kamiennego w Nowej Rudzie, Bazylika i Szopka ruchoma w Wambierzycach, pobyt w Parku Zdrojowym w Dusznikach, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, Kaplica czaszek w Czermnej, przekroczenie granicy w Kudowie i pobyt po stronie czeskiej, zwiedzanie Kopalni Złota w Złotym Stoku4. BOCHNIA - KRAKÓW:
zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni (nocleg w kopalni, w części sypialnej, do dyspozycji sala sportowa i dyskotekowa), zwiedzanie Krakowa: Wawel (Katedra, Groby Królewskie, Dzwon Zygmunta), Kościół Mariacki i pobyt na Rynku Krakowskim5. KOTLINA JELENIOGÓRSKA:
zwiedzanie ruin zamku w Bolkowie, wjazd wyciągiem krzesełkowym na Małą Kopę, wejście na Śnieżkę i zejście trasą turystyczną do Bierutowic, zwiedzanie norweskiego kościoła „Wang” oraz pobyt w Miasteczku „Western City” przejazd do Szklarskiej Poręby i zwiedzanie Wodospadu Szklarki lub zamiennie zamek w Książu6. TATRY i ZAKOPANE:
zwiedzanie Doliny Chochołowskiej lub Doliny Kościeliskiej z Jaskinią Mroźną, wjazd kolejką szynowo - linową na Gubałówkę, przejście granią na Butorowy Wierch, zjazd wyciągiem krzesełkowym z Butorowego Wierchu, zabytkowy „Stary Cmentarz” w Zakopanem na Pęksowym Brzyzku, czas do dyspozycji grupy na głównym deptaku turystyczno - handlowym w Zakopanem na Krupówkach7. KRAKÓW - OJCÓW - PIESKOWA SKAŁA:
Wawel: dziedziniec Królewski, Katedra, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie, Rynek Krakowski: Kościół Mariacki, Sukiennice oraz Sanktuarium w Łagiewnikach, Grota Łokietka w Ojcowie lub Jaskinia Nietoperzowa oraz Maczuga Herkulesa i zamek w Pieskowej Skale / z zewnątrz /8. KRAKÓW - OJCÓW - WIELICZKA:
program jak w punkcie 7 + zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce9. WARSZAWA - ŻELAZOWA WOLA:
program jak w punkcie 10 + zwiedzanie Parku i Dworku F. Chopina w Żelazowej Woli10. WARSZAWA:
Zamek Królewski, Stare Miasto, Belweder, Park przy Muzeum Wojska Polskiego /amfibie, samoloty, czołgi, samochody pancerne/ Pałac i Park w Łazienkach, przejazd metrem, Park w Wilanowie, Cmentarz na Powązkach, Międzynarodowy Port Lotniczy „Okęcie” i taras widokowy11. PIENINY:
zwiedzanie zapory wodnej i zamku w Niedzicy lub ruin zamku w Czorsztynie, przejście turystycznym szlakiem górskim na Trzy Korony wjazd i zjazd wyciągiem krzesełkowym na Palenicę, spływ przełomem Dunajca, zwiedzanie zabytkowego kościoła w Dębnie Podhalańskim /zabytek kl. „0”/12. ZAKOPANE - PIENINY:
pobyt na Harendzie /posiadłość poety Jana Kasprowicza/, wjazd kolejką szynowo - linową na Gubałówkę, spacer granią na Butorowy Wierch, zjazd wyciągiem krzesełkowym z Butorowego Wierchu, zwiedzanie zabytkowego, góralskiego Starego cmentarza na Pęksowym Brzyzku, czas do dyspozycji grupy na głównym deptaku turystyczno - handlowym Zakopanego na Krupówkach, zamek w Niedzicy lub wjazd i zjazd wyciągiem krzesełkowym na Palenicę, wejście na Trzy Korony, w miarę możliwości czasowych zwiedzanie zamku w Czortszynie;13. SZLAK PIASTOWSKI:
Muzeum Zamkowe i park dendrologiczny w Kórniku, Palmiarnia w Poznaniu, Ostrów Lednicki i pozostałości grodu Piastów, katedra Gnieźnieńska, rezerwat archeologiczny w Biskupinie, przejazd kolejką wąskotorową z Biskupina do Wenecji, kościół i klasztor romański w Mogilnie i Strzelnie, Mysia Wieża w Kruszwicy14. MIĘDZYRZECZ - KÓRNIK - ŚWIERKOCIN:
zwiedzanie Muzeum Zamkowego w Kórniku, zwiedzanie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego - jednego z największych w Europie systemów fortyfikacji obronnych oraz pobyt w ZOO - Safari - Park: przejazd autokarem dowolną ilość razy przez ZOO – Safari – Park wśród dzikich zwierząt przebywających na wolnych, swobodnych wybiegach, spacer po ZOO i oglądanie zwierząt na wybiegach zamkniętych, pobyt w Arkadach Rozrywki: park zabaw z huśtawkami, karuzelami, ślizgawkami itp.15. CZARNOLAS - KAZIMIERZ DLN. n/ Wisłą - PUŁAWY - NAŁĘCZÓW:
zwiedzanie Muzeum J. Kochanowskiego w Czarnolesie, Rynek z Kamienicą Celejowską, ruiny Zamku Kazimierzowskiego, Góra Trzech Krzyży, Kościół Fary w Kazimierzu, Domek Gotycki i Świątynia Sybilli oraz park w Puławach oraz Dom Zdrojowy i Park w Nałęczowie16. ZIEMIA WAŁBRZYSKA:
Muzeum Parowozów Wąskotorowych w Jaworzynie Śląskiej, zamek Książ, Muzeum Przemysłu i Techniki w Wałbrzychu, zwiedzanie sztolni - „ Podziemne Miasto” w Osówce, Kopalnia Węgla Kamiennego w Nowej Rudzie, Krzywa Wieża i ruiny zamku w Ząbkowicach Śląskich, Muzeum Gospodarstwa domowego w Świdnicy17. KRAKÓW - ZAKOPANE:
zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego: Katedra na Wawelu, Groby Królewskie, Dzwon Zygmunta, pobyt na Rynku Krakowskim: Kościół Mariacki, pomnik A. Mickiewicza, Sukiennice, wjazd wyciągiem krzesełkowym na Butorowy Wierch, przejście pasmem górskim na Gubałówkę, zjazd z Gubałówki kolejką linowo – szynową do Zakopanego, pobyt na regionalnym targu góralskim w Zakopanem, zabytkowy „Stary Cmentarz” w Zakopanem, pobyt na turystyczno - handlowym deptaku Zakopanego na Krupówkach 
KRAJOWE  3-dniowe1. ZAKOPANE - TATRY:
zwiedzanie Doliny Chochołowskiej lub Doliny Kościeliskiej + ewentualne zwiedzanie Jaskini Mroźnej, wjazd kolejką szynowo - linową na Gubałówkę, przejście granią na Butorowy Wierch, zabytkowy „Stary Cmentarz” w Zakopanem na Pęksowym Brzyzku, czas do dyspozycji grupy na głównym deptaku turystyczno - handlowym w Zakopanem na Krupówkach , całodzienna wycieczka do Morskiego Oka2. BESKID ŚLĄSKI:
zwiedzanie: Muzeum Wnętrz Pałacowych w Pszczynie, Izby Koronkarstwa w Koniakowie, Izby Góralskiej J. Kawuloka w Istebnej, Ośrodka Edukacji Ekologicznej, zapora wodna nad Jeziorem Żywiecki, wjazd i zjazd kolejką linową na Szyndzielnię, wjazd wyciągiem krzesełkowym na Polanę Stokłosica i zejście trasą turystyczną do Ustronia3. KOTLINA JELENIOGÓRSKA:
zwiedzanie Muzeum Ornitologicznego w Cieplicach, Zamku i tarasu w Książu, ruiny zamku w Bolowie, wjazd wyciągiem krzesełkowym na Małą Kopę i wejście na Śnieżkę i zejście trasą turystyczną do Bierutowic, zwiedzanie świątyni Wang, pobyt w Miasteczku „Western City”4. KOTLINA JELENIOGÓRSKA I KOTLINA KŁODZKA:
program jak w punkcie 3 + Twierdza Kłodzka : labirynt i trasa podziemna, bazylika zbudowana na wzór świątyni jerozolimskiej i mechaniczna szopka w Wambierzycach, dodatkowo Rezerwat „ Błędne Skały”5. BIESZCZADY:
Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, rejs po Jeziorze Solińskim zapora wodna w Solinie, wejście na Połoninę Wetlińską, cerkwie grecko-katolickie i prawosławne, przejazd Pętlą Bieszczadzką, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Łańcucie6. TRÓJMIASTO - MALBORK - CIECHOCINEK:
Park Zdrojowy i tężnie w Ciechocinku, zamek krzyżacki w Malborku, Stare Miasto w Gdańsku, Katedra ze słynnymi organami w Oliwie, Skwer Kościuszki, Muzeum Oceanograficzne, okręt „Błyskawica” lub „Dar Pomorza” w Gdyni, molo i Opera Leśna w Sopocie, rejs statkiem na Westerplatte lub z Gdyni do Sopotu7. ŻUŁAWY WIŚLANE - TORUŃ - CIECHOCINEK:
zamek krzyżacki w Malborku, Starówka i kościół św. Mikołaja, ruiny zamku krzyżackiego i dawne nabrzeże portowe w Elblągu, Wzgórze Katedralne: planetarium, Wieża Radziejowskiego, Muzeum M. Kopernika, Ratusz Staromiejski i dom M. Kopernika we Fromborku, rejs statkiem po Zalewie Wiślanym, Muzeum Martyrologii w Sztutowie, spacer do rezerwatu: Ujście Wisły, przeprawa promem przez kanał Wisły, Krzywa Wieża w Toruniu, Tężnie w Ciechocinku 8. WARMIA I MAZURY:
Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku, zamek i kościół gotycki w Lidzbarku Warmińskim, Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce zwane Częstochową Północy, pole Bitwy pod Grunwaldem, Zamek, Starówka, Planetarium i Katedra św. Jakuba w Olsztynie, rejs statkiem po jeziorze, kwatera Hitlera - Wilczy Szaniec w Gierłoży, Twierdza Boyen w Giżycku, Mikołajki : Ośrodek Sportów Wodnych lub Muzeum Romantyzmu w Opinogórze9. BESKID SĄDECKI:
zwiedzanie Krynicy, wjazd górską kolejką na Jaworzynę, przejście wybraną górską trasą turystyczną z przewodnikiem górskim i zejście do Krynicy, wjazd kolejką szynową na Górę Parkową, zejście do Domu Zdrojowego, pobyt w Muzeum Pszczelarstwa w Kamiannej10. PIENINY I ZAKOPANE:
Kościółek góralski w Dębnie Podhalańskim, zamek w Czorsztynie lub Niedzicy, zwiedzanie zapory wodnej na Zalewie Czorsztyńskim, wyciąg krzesełkowy na Palenicę, Zakopane: wjazd i zjazd kolejką na Gubałówkę, pobyt na targu góralskim, zwiedzanie góralskiego cmentarza na Pęksowym Brzysku, nowoczesny Kościół na Krzeptówkach, pobyt na Krupówkach w Zakopanem11. PIENINY:
zwiedzanie zamku w Niedzicy, ruin zamku w Czorsztynie i zapory wodnej na Zalewie Czorsztyńskim, wjazd i zjazd wyciągiem krzesełkowym na Palenicę, kościółek góralski kl.”0” w Dębnie Podhalańskim, spływ tratwami Przełomem Dunajca, przejście turystycznym szlakiem górskim z przewodnikiem na Trzy Korony, przejście przez Wawóz Homole 
WYCIECZKI  ZAGRANICZNE1. BRATYSŁAWA - WIEDEŃ - 3,5 dnia
W programie - zwiedzanie Bratysławy: Stare Miasto, Wzgórze Zamkowe, Katedra św. Marcina, most wiszący, zwiedzanie Wiednia: Wzgórze Kahlenberg, Hofburg - oficjalna rezydencja Habsburgów, Promenada Graben - reprezentacyjna ulica Wiednia, gmach Opery i Parlamentu, Plac i Katedra św. Stefana, Ratusz, Park Ludowy z Ogrodem Różanym, Plac Marii Teresy, Pomnik Straussa, Schonbrunn - letnia rezydencja rodu Habsburgów, Belweder, Dom Hundertwassera, spacer obwodnicą Wiednia zw. Ringiem /2 noclegi w hotelu w Bratysławie, 2 śniadania, 2 obiadokolacje/2. BRATYSŁAWA - WIEDEŃ - BUDAPESZT - 3,5 dnia
W programie - zwiedzanie Bratysławy: Stare Miasto, Wzgórze Zamkowe, Katedra św. Marcina, most wiszący, zwiedzanie Wiednia: Wzgórze Kahlenberg, Hofburg - oficjalna rezydencja rodu Habsburgów, Plac Marii Teresy, spacer obwodnicą Wiednia zw. Ringiem, gmach Opery i Parlamentu, do wyboru: Belweder lub Schonbrunn - letnia rezydencja Habsburgów; zwiedzanie Budapesztu: Wzgórze Gallerta ze słynną Statuą Wolności i Cytadelą, most Elżbiety i most Łańcuchowy, Wzgórze Zamkowe, Zamek Królewski, Katedra Macieja, Pomnik św. Stefana, gmach Parlamentu i wyspa Małgorzaty /2 noclegi w hotelu w Bratysławie, 2 obiadokolacje, 2 śniadania/3. PARYŻ - 5 dni
W programie - zwiedzanie Paryża: Wieża Eiffla, Pola Elizejskie - najpiękniejsza ulica Paryż, Łuk Triumfalnym - zbudowanym przez Napoleona, rejs statkiem po Sekwanie, Montmarte - ulubione wzgórze artystów ze słynną bazyliką Sacre-Coeur, Dzielnica Łacińska, Sorbona, Panteon, Ogrody Luksemburskie, Katedra Notre-Dame, Centrum Pompidou - najbardziej ekstrawagancka budowla Paryża, La Defense - dzielnica Paryża zwana „Dzielnicą XXI wieku”4. PARYŻ - EURODISNEYLAND - 5 dni
W programie - j. w. + całodzienny pobyt w Eurodisneyland - park rozrywki dla dzieci i młodzieży składającego się z 4 krain: „Fantazja”, „ Pogranicze”, „Przyroda” oraz „Wynalazki”5. BUDAPESZT - ZAKOLE DUNAJU - 3,5 dnia
W programie - Wzgórze Zamkowe i Zamek Vajdahunyad, Plac Bohaterów, Wzgórze Gallerta: Cytadela, Pomnik Wyzwolenia i panorama miasta, Kościół Macieja, Baszta Rybacka, Parlament, Bazylika św. Stefana, Wyspa św. Małgorzaty z możliwością kąpieli w ciepłych basenach, dla chętnych ZOO i Lunapark (VIDAM PARK) oraz Zakole Dunaju z najciekawszymi zabytkami architektury sakralnej - Szentendre - miasto malarzy: cerkiew Zwiastowania i Belgradzka, Bogdayi ucta - promenada miasta z cukiernią i Muzeum Marcepanów (możliwość zakupów); Wyszehrad - dawna stolica Węgier: Zamek, wieża Salomona, cytadela; Esztergom: Wzgórze Zamkowe z Bazyliką /2 noclegi w hotelu w Budapeszcie, 2 śniadania, 2 obiadokolacje/