Wycieczki Dla Zakładów Pracy

OFERTA WYCIECZEK
dla ZAKŁADÓW PRACY, INSTYTUCJI
i ZORGANIZOWANYCH GRUP OSÓB DOROSŁYCH

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty adresowanej specjalnie dla zakładów pracy, instytucji i zorganizowanych grup osób dorosłych.
Oferujemy wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjazdy integracyjne, imprezy plenerowe, a zimą wyjazdy w góry i biesiady góralskie połączone ze zwiedzaniem i odpoczynkiem oraz inne wyjazdy turystyczne na zlecenie.

W przypadku organizowania przez nasze Biuro dowolnej imprezy turystycznej przed podaniem ceny każdorazowo dokonujemy kalkulacji, ponieważ koszt imprezy zawsze jest uzależniony od kilku czynników, takich jak:
ilość uczestników, rodzaj transportu, szczegółowa zawartość programu, a w przypadku wyjazdów kilkudniowych także rodzaj wyżywienia i standard noclegów.
Ostateczną cenę wycieczki przedstawimy Państwu po wspólnym ustaleniu programu oraz świadczeń towarzyszących w trakcie jej realizacji.


Poniżej przedstawiamy Państwu propozycję imprez turystycznych, w której zawarte są przykładowe programy wycieczek z możliwością ich zmodyfikowania zgodnie z Państwa życzeniem:
Zachęcamy również do zgłaszania przez Państwa własnych propozycji wyjazdów turystycznych dzięki którym w jeszcze większym stopniu będziemy mogli sprostać Państwa oczekiwaniom.