Wycieczki Szkolne

OFERTA WYCIECZEK dla PRZEDSZKOLAKÓW, DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty adresowanej specjalnie dla grup młodzieży szkolnej.
Oferujemy wycieczki krajowe i zagraniczne, zielone szkoły, imprezy plenerowe i wyjazdy integracyjne połączone ze zwiedzaniem i odpoczynkiem oraz inne wyjazdy turystyczne na zlecenie.

W przypadku organizowania przez nasze Biuro dowolnej imprezy turystycznej przed podaniem ceny każdorazowo dokonujemy kalkulacji, ponieważ koszt imprezy zawsze jest uzależniony od kilku czynników, takich jak: ilość uczestników, rodzaj transportu, szczegółowa zawartość programu, a w przypadku wyjazdów kilkudniowych także rodzaj wyżywienia i standard noclegów.
Ostateczną cenę wycieczki przedstawimy Państwu po wspólnym ustaleniu programu oraz świadczeń towarzyszących w trakcie jej realizacji.


Poniżej przedstawiamy Państwu propozycję imprez turystycznych, w której zawarte są przykładowe programy wycieczek z możliwością ich zmodyfikowania zgodnie z Państwa życzeniem:
Zachęcamy również do zgłaszania przez Państwa własnych propozycji wyjazdów turystycznych dzięki którym w jeszcze większym stopniu będziemy mogli sprostać Państwa oczekiwaniom.